Únor 2012

Marni for H&M - jupíí ♥

26. února 2012 v 13:19 | Vili° |  Vili píše...
Ahojte miláčci,
možná si pamatujete na článek Marni For H&M a možná si taky pamatujete jak jsme vás zvaly na stránku Elle abyste se zaregistrovali, že dostanete dva lístky na uvedení návrhářské kolekce Marni for H&M. Pamatujete?
No, přejdu rovnou k věci: v pátek mi přišly! Moc se těším :). Půjdeme já s Julčou a vezmeme s sebou mamky a další dvě nejlepší kámošky :).
A tady jsou fotky :

Takové moje navrhování

21. února 2012 v 17:39 | Julča |  Móda pro každý den
Už asi víte, že mým velkým snem je být módní návrhářkou. A včera jsem, vlastně náhodou, nakousla takový prvopočátek. Začalo to tak, že jsem dělala úklid šatníku, vyhazovala jsem, třídila a do komínků rovnala své oblečení a našla jsem červené, ne příliš stylové triko s velkým nápisem WIN. A vtom mě to napadlo. Jeden kluk z Áčka začal říkat, když něco bylo vážně skvělý, "FOR THE WIN!". Brzo se toho spousta lidí chytlo a dneska už to říkaj všichni. To triko sem předtím nikdy neměla na sobě a ani sem to neplánovala, takže sem si řekla: Když se to nepovede, o nic nepřídu." A dala sem se do toho. Stačilo ho zevnitř podložit, připravit si šablonu a za chvíli se mi tričko pyšnilo nápisem "FOR THE WIN!". Dneska jsem si ho vzala do školy a mělo mega úspěch! To mi udělalo radost a povzbudilo k další činnosti. V příští ELLE má být tričko UNIVERSITY OF BEAUTIFUL. To mě inspirovalo. Našla jsem staré tričko, které má na boku logo jakési Londýnské university. Poprosila sem tátu aby mi na ní napsal UNIVERSITY OF FASHION a vypadá to úžasně(táta umí dokonale kreslit). Právě jsem dokončila další výtvor- tričko CHERRY COKE s třešničkouLíbající Takže jsem se rozhodla navrhovat a dělat trička i dál, a možná je i prodávat i ve škole. No, uvidíme. Ale je to hrozná zábava! Možná je čas zkusit taky dělat vlastní modýlky, protože kdy jsme krásnější a tvořivější než teď, když vedeme (nejen) módní blogy(což předpokládám, vzhledem k tomu že si právě čtete tenhle článek:))?
Fotky dodám co nejdřív :-)
I love you.
Vaše Julča

Citáty o módě které vám na 100% vykouzlí úsměv!

19. února 2012 v 12:19 | Julča |  Julča píše...
Ahoj miláčci!
Tak co, jakou máte neděli? Já fajn, brouzdám po netu a našla jsem pár citátů, které vám 100%ně vykouzlí úsměv!

Vynález minisukně je stejným pokrokem v módě jako v technice konstrukce parolodi, o jejích výhodách se její vynálezce Robert Fulton svého času vyjádřil takto: "Nyní nejsme již závislí na tom, až zafouká vítr.
Bennet Cerf

Móda je hlavní zbraní textilního průmyslu v boji s rostoucí trvanlivostí látek.
Oscar Wild

V ženském odívání, za celou lidskou historii a na celém světě, to jsou jen nekonečné variace na téma věčného sváru mezi přiznávanou touhou obléknout se a nepřiznanou touhou svléknout se.
Lin Yutang

Móda je nákaza něčím novým.
Audrey Hepburn

I love you.
Vaše JulčaKarnevalové foto

19. února 2012 v 9:59 | Julča |  Zima
Ahoj Miláčci!
Jsou tu slíbené fotky z masopustu! Tady je máte:

1. Jj, to jsem já a můj kostým srdceLíbající

2. A to je Violčin superelegantní žabí kostým:

3. Do třetice všeho dobrého, pekařka a můj pejsek Buddy:
Tak snad se vám masopustní fotečky líbí!
I love you!
Vaše Julča

Módní karneval!

18. února 2012 v 13:49 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Miláčci!
Dneska jdeme s Vili na masopust do Únětic a samozřejmě si vyrábíme masky. Já půjdu elegamtně, módně, stylově-za srdce. Vili půjde už ne tak elegantně, módně, stylově-za žábuUsmívající se. Rozhodně vám naše modely nafotíme a vybereme nejlepší looky které tam budou, vyfotíme a samozřejmě zveřejníme tady, na blogu. Teď trochu nudné, nezajímavé teorie- Jak vlastně masopust vznikl? Co se při něm oslavuje? V minulosti bylo cílem lidí se při masopustu pořádně přejíst. A já se nedivím, vždyť potom je, chudáky, čekal 40ti denní půst. Lidé nejen že při masopustu (karnevalu) jedli, také se radovali, tančili a pořádali průvody v maskách. A vydrželo to, sice v trochu jiné formě, ale přece, dodnes. Co vy plánujete na výkend? Napište mi!
I love you.
Vaše Julča

Náběr affs!!

18. února 2012 v 13:29 | Julča&Vili |  AFFS- Wanna Be?
Ahoj Miláčci!
Je tu náběr affs, takže v případě zájmu nám napište do komentářů.

Podmínky:
~1~ Musíš mít ráda módu.
~2~ Návštěvnost tvého blogu by měla být v průměru alespoň 20 lidí za den.
~3~ Alespoň 2x týdně sem zajdi.

Přihláška:
1° Jméno/přezdívka
2° Adresa blogu
3° O čem je tvůj blog
4° Proč se chceš spřátelit?
263956_245181858825570_139814722695618_1118498_1231248_n_large
Těšíme se na vás!
We love you
Vaše holky

Jarní detox

17. února 2012 v 21:30 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Miláčci!
Blíží se jaro a sním i nezbytné očištění-detox- od veškeré šedivosti a chladu zimy. Vyčistit potřebuje jak vaše tělo, tak váš šatník! Jak na to? Začneme detoxizací organismu:

Detox organismu je přirozený způsob jak pomoci tělu zbavit se toxinů a nahromaděných jedů. Co pro něj musíme udělat? Základem je pitný režim. Ten musíme dodržovat. Kolik mám vypít deně vody? Doporučuje se deně 0,3-0,4l na 10kg hmotnosti.
Dále je důležitá dieta. Nebojte se, nemusíte hladovět, ale nesmíte se přejídat. Také jsou zakázané brambůrky, bonbóny, levná čokoláda... Je nutné jíst hodně vlákniny(např. v luštěninách, ovoci, zelenině...)
Celému detoxu můžeš ještě pomoci fyzickou aktivitou, saunou, teplými koupelemi atd.

A pokračujeme detoxem šatníku:
Nejdříve vyhoď nebo dej na charitu to, co už prostě nenosíš. Pak je nutné vytvořit základ šatníku-jednoduchá trička, svetříky a džíny nebo plátěné kalhoty. Teď, když máš základ, stačí jen občas obměnit nebo dokoupit nějaký ten kousek podle aktuálního trendu. Já osobně mám šuplík s módními časopisy, kde se inspiruji když nevím co si mám vzít na sebe.

Takovýhle detox by si měla provádět alespoň 2x do roka! Tak hodně štěstí!
I love you!
Vaše julča

Nový kabátek blogu°

17. února 2012 v 17:49 | Julča&Vili |  Jaro
Blíží se jaro, s ním nová sezóna a s ním nákupy a oblékání do nových stylů. Náš blog nemůžeme ošidit, proto tu máme výběr dessů a váš úkol je vybrat ten nejlepší! Tak do toho!
1.DESS I like the candy, I like the chocolate, the ice cream is very good...

Takový můj kreslířský pokus

17. února 2012 v 12:09 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Miláčci!
Tak mám tady můj první kreslířský pokus který jsem se odhodlala dát sem, na blog. Kreslila jsem to podle předlohy ze strany 78 v ELLE. Jen jsem jí trochu zkrátila vlasy... Tak snad se vám líbí a jestli ano, (vlastně i když ne:)) napište mi do komentářů! je trochu špatně vidět, ale co se dá dělat:
Jinak organizačně k dnešku: určitě se zastavte, bude se hlasovat o nejlepší jarní dess a když jseme u jara, možná i článek o jarním detoxu(šatníku, pokoje, sebe sama...).
Těším se na vás!
I love you!
Vaše Julča

Módní zážitky které nás potkávají každý den

16. února 2012 v 12:29 | Julča |  Móda pro každý den
Ahoj Miláčci!
Dnes jsem jela v autobuse s jednou paní. Nikdy před tím jsem jí neviděla, ale něco mě na ní zaujalo. Byl to její styl. Měla na sobě černí kabátek s kožešinou, v ruce držela lesklou béžovou kabelku a před sebou táhla kočárek. Ale tohle nebyl jen kočárek, byl to vlastně i módní doplněk a byl vysloveně VINTAGE. Takový světle krémový, všude krajky, ale zase ne přeplácaný. Asi takovýhle, ale ozdobnější:
Každopádně mě to zaujalo. O tom, že tato žena se o módu opravdu zajímá nebylo pochyb a tak originální pojetí vintage trendu jsem ještě neviděla. Byl to skvělý módní zážitek, jeden z těch, které nás potkávají každý den, ale stejně nás vždycky potěší!

I love you.
Vaše Julča