Březen 2012

Flower style, lala, be happy, love you, omg!

31. března 2012 v 15:39 | Julča |  Móda pro každý den
Ahoj Miláčci!
I když tady u mě v Praze venku lije jak z konve, já mám vysloveně letní, kytkovou náladuÚžasný.
Poslouchám Debbi,
tvořím pro vás modýlek na polyvore,
Flower look
(snad se vám líbí:)), myslím na všechno možné, píšu vám na blog, miluju svůj život atd. znáte to, normálka :D
Jak se máte vy?
Snad stejně kytkově jako já!
I love you!!!(really, so much!)
Vaše Julča
Hey, hi, hello!

30. března 2012 v 22:19 | Vili° |  Móda pro každý den
Ahoj Miláčci!
Udělala jsem pro vás zase nějaký ten modýlek pro inspiraci:
Style no.1
Líbí? :)
Btw. ptaly jste se kde to dělám - polyvore.com

Fashion story no.6 Springtime!!

29. března 2012 v 20:19 | Julča&Vili |  Fashion story
Ahoj Miláčci!
Jaro už je neodvratně tu, i když, kdo by ho chtěl odvracet, že:)? Mycodemode ho oslaví jak jinak, než jarní Fashion story! Snažily jsme se aby byla co nejvíce AWESOME, tak snad se vám taková bude zdát!

1.STYL je něžný, s nádechem retra a doplněný o sladké doplňky, které outfit skvěle okořeňují
Krémovo černé šaty: H&M
Retro brýle: H&Pro
Náušnice: Tally Weil
Silonky: Golden lady
Boty se zvýšenou podrážkou: Cally
Pásek: Camaieu

Titulek článku nesmí být prázdný.

27. března 2012 v 21:41 | Vili° |  Móda pro každý den
Ahojte, jak se máte? Chtěla jsem sem zase jednou něco dát, tak mě napadlo že bych něco mohla udělat :).
Nedávno mi kamarádka poradila jednu stránku, kde si různě můžete dávat oblečení na sebe k sobě atd.. Jeden obrázek co jsem udělala vám sem dám, je spíš takovej letní a jednoduchej, ale já bych si to klidně na sebe zítra vzala :). Tak zatím pa.

Jarní inspirace no.1

25. března 2012 v 10:39
Ahoj Miláčci!!!
Pro ty z vás, kterým dnes chybí módní inspirace tu mám návrh na jarní modýlekUsmívající se:
Jak se vám líbí?
Prosím kopírujte pouze se zdrojem!
I love you!!!
Vaše Julča

Hedvábí-pověst o vzniku něžnosti

24. března 2012 v 21:29 | Julča |  Móda pro každý den
Ahoj Miláčci!
Dnes jsme s Vili byly na Čínském národním cirkusu, neuvěřitelném akrobatickém vystoupení. Právě tam jsem poprvé slyšela pověst o tom, jak vznikl nynější znak luxusu a něžnosti, v této době tak oblíbených-hedvábí.

V dávných dobách, ve starém císařství, v Číně, žila všemi milovaná císařovna. Jednoho slunného dne se procházela sadem, když tu uviděla jedovatého hada. Ze strachu vylezla na vysoký strom. Když byla nahoře, rozhlédla se a uviděla housenku bource morušového jak se balí do svého hedvábného "pouzdra" a pomyslela si, jak by bylo krásné, kdyby se mohla také zabalit do tak jemné látky a ten nápad také později řekla svému muži, který ji ho pomohl změnit v realitu.


Tak jak se vám líbí pověst? A co vy, nosíte hedvábí?
I love you!!!
Vaše Julča

Můj týden s Marilyn

16. března 2012 v 22:09 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Miláčci!
Před pár týdny jsem byla s jednou velice výjímečnou kamarádkou na filmu Můj týden s Marilyn,
který s lehkým přikrášlením zachycuje týden života mladého Colina Clarka(Eddie Redmayne), asi 20ti letého chlapce z bohaté rodiny, toužícího stát se režisérem. To je však velký cíl, proto začíná jako asistent režiséra a tak se postupně dostane až k hvězdě filmu, na kterém spolupracuje-k Marilyn Monroe(Michelle Williams), se kterou se sbližuje čím dál tím více. Marilyn je však tou dobou (poněkolikáté) vdaná, i když její manželství je na tenkém ledě.
Film svým způsobem skončí smutně, ale naplňuje úžasnou, pozitivní energií. Navíc Michelle je od Marilyn k nerozeznání, její soužití s touto rolí je neuvěřitelné a její výkony, stejně jako výkony Eddieho, mistrovské. Filmu navíc dává šmrnc skvěle obsazená role mladé kostymérky Lucy, kterou ztvárnila Emma Watson.
Film je plný lásky, kontrastu štěstí a neštěstí, úžasných záběrů a luxusních hereckých výkonů. Navíc se v něm dá najít spoustu módní inspirace, které je v uhlazených a zároveň hravých "Marilyniných" 50tých letech spousty. Navíc to byl první film, který měl tak velkou atmosféru, že všichni, i ti bezbožní pojídači popkornu co se do kina přišli jen najíst a jakmile na obrazovce zazáří The End, vyvalí se okamžitě ven, aniž by nechali film doznít, zůstali až do konce titulků. Bylo to fascinující, jak na všechny film zapůsobil. Rozhodně všem milovníkům dobrého filmu doporučuji se na něj podívat. A vlastně i těm nemilovníkům. Protože Můj týden s Marilyn je víc než jen film...
I love you.
Vaše Julča

Módní story no.5-Módní cestování

13. března 2012 v 20:09 | Julča |  Fashion story
Ahoj Miláčci!
Mám pro vás trochu netradiční módní story. Nechala jsem se inspirovat na blogu své aff Nathali (http://framboiseblog.blog.cz/ ) a zkusila jsem program H&M dressing room. Vytvořila jsem několik outfitů, každý je vytvořený pro nějaké město. Tak ať se vám líbí!

1.OUTFIT je věnovám hlavnímu městu Francie i módy, jehož jméno je Paříž!
Tento outfit je elegantní, chic a něžný i dramatický zároveň!

Módní inspirace

8. března 2012 v 19:29 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Miláčci!!!
Taky se vám někdy stává, že prostě netušíte, co si vzít na sebe? Mě tedy ano a mám na takové módní "vokno" osvědčený protijed-ty zprávné písničky. Prostě si je pustím, začnu z šatníku vytahovat kousky, které se mi zdají ve stejné náladě jako písnička, zkouším, kombinuju, někdy se taky fotím a kdyžse mi model nepovede podle mích představ a já se pak na sebe dívám do zrcadla, většinou se začnu svíjet v záchvatech smíchu a pokračuju tak dlouho, než model není dokonalý! Tady jsou některé písničky, které mě nejčastěji inspirují:

Móda se zamilovala!

8. března 2012 v 12:39 | Julča |  Móda pro každý den
Ahoj Miláčci!
Mám pro vás radostnou zprávu! Naše drahá přítelkyně móda se zamilovala! A je to na ní znát! Toto jaro nosí romantické, princeznovské šatečky s krajkami, pastelové topy a boty připomínající popelčiny střevíčky. Romantika je zkrátka a dobře jarní hit č.1!
A do koho že se zamilovala? Do Louie Vuittona, do Chanelu, do Alexandra McQueena či do Stely McCartney?