Říjen 2012

Cuckoo..!

29. října 2012 v 21:42 | Julča&Vili |  Outfity
Píšu vám za Vili, mám pro vás outit z neděle, který jsem vyfotila.
P.S.: Znáte Adama Lamberta? Rozhodně si poslechněte Cuckoo!
A teď k outfitu, Vili pro něj téměř obětovala boty, ne které se nabalilo tolik polního bahna, že to téměř nešlo dolů.. :D


DIY- obal na mobil

29. října 2012 v 6:00 | Julča |  Street style news
Dobré ráno!
Mám tu pro vás jedenoduchý DIY tip. Už nějakou dobu mi tenhle nápad ležel v hlavě, a včera jsem se ho odhodlala uskutečnit :)
Použijte nějaké pořádné lihovky, aby byly barvy výrazné a nerozmazávaly se. Já jsem nejdřív hloupě vše udělala fixami, takže jsem pak svůj výtvor znovu přemalovala lihovkami :D

Mějte se krásně
Vaše Julča

*Shine Bright like a Diamond*

28. října 2012 v 14:49 | Julča |  Outfity
Dneska u mě spala Vili, musely jsme probrat tolik věcí... 14 dní je dlouhá doba, obvzláště pro teen-kamarádky.. :D A před chvílí jsme se vypravily do zimy a bahna, abychom vám nafotily outfit :D Trochu sněhu z včerejších přeháněk sice zbylo, ale žádná sláva to není.... Dost řečí, tady máte outfit. začínáme netradičně, citátem :D :

Kabát- Promod * Šátek- ?? * Čepice- New Yorker * Brýle- RayBan * Džíny- Pimkie * Rukavice- Pimkie * Boty- Ecco *
Psaníčko- ELLE

Nejlepší kamarádka.

27. října 2012 v 19:39 | Natka)) |  Nat)* píše...
Čauves! Chci se omluvit,ale vzhledem k spousty věcím ve škole, do toho trénování, prostě nemám čas. Nebudu to okecávat, asi to všichni znáte. Mrkající
Vlastně, za ty dva měsíce se toho stalo neuvěřitelně moc. Nekomentuju školu, ale spíš moje kamarádství s člověkem, kterej mi byl tak neuvěřitelně blízkej. A jedním mávnutím ho prostě dokážete ztratit. Vlastně, ono se neříká nadarmo "1 špatný slovo, 1 špatnej okamžik, 1 špatná vteřina a všechno je v háji". Jooo.. Každej má svýho nejlepšího kamaráda,ne? Jasně, občas se pohádáte, ale u holek to bývá většinou tak,že se za chvíli usmíříme. Teda pokud to neni nějaký vážnější. Se svým nejlepším přítelem chcete být pořád, trávit s ním každou volnou chvíli, máte spolu hrozně moc zážitků, probíráte osobní věci, svěřujete se, probíráte kterej kluk se vám aktuálně líbí, co byste na něm láskou nejradši sežraly.. Společný přespávačky, společný kecy, shody, názory...
pokračování v CČ.

I am back! (30°C)

27. října 2012 v 19:09 | Julča |  Julča píše...
Tak jsem zpátky z Kréty, a tak se snad polepším v činnosti a budu adminky Vili a Nat)* otravovat, než také něco nezačou psát Mrkající. V nadpisu je napsáno 30°C. To je rozdíl, který je mezi Čechy a Krétou, takže je to trochu šok, ráno se koupat a večer hledat rukavice...

Na Krétě jsem se na chvilku dostala na internet a tu chvilku využila k napsání článku a chvilkového brouzdání po Youtube.com, kde jsem objevila novou písničku mojí milované Lany Del Rey "Ride". POkud Lanu neznáte z Youtube nebo rádia, možná jste ji viděli na plakátech, obvzlášť jestli bydlíte v Praze, tam totiž její krásný obličej koukal do ulic z každého rohu. V ELLE byl její styl zpěvu označen jako "znuděná noblesa". Více netřeba dodávat, podle mě je to výstižné víc než dost. Až si poslechnete její písně, rozhodně pochopíte, co tím redaktoři mysleli...:

251796_413136495400444_1457513477_n_large
Co vy? Máte rádi Lanu Del Rey?

LOVEYA!
Julča

La, La, La...

22. října 2012 v 17:29 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Cukříci!
Omlouvám se za svou dlouhou nepřítomnost, ale Kréta mi nenabízí moc času na psaní. Až se vrátím (tuhle sobotu) slibuji, že se polepším :)
Zatím tu pro vás mám malou ukázku fotek z Kréty.. Dnes je poprvé chladněji, kolem 21 stupňů. Jinak seto tu pohybuje okolo 28 :)
Kdo z vás miluje, když se mu do ruky dostane něco, s čím si úplně nejvíc hrál, když byl malinkatej?? :-D B-)
KRUH...:
LOVEYA!

JULČA

Příběh.. -3.část-

17. října 2012 v 19:10 | Julča |  Julča píše...
Už jsem psala, že Kréta vybízí spíš k psaní povídek než k focení modelů a psaní o módních trendech. Tedy další část příběhu se zrodila :D. Nejdřív si, prosím, přečtěte ty minulé. Jsou jen dva a hodně krátké, takže to nebude problém a budete v obraze a tak nějak "naladěni na správnou vlnu" :) Tady je první, tady druhý.
A ještě drobnost.. Tahle část příběhu vlastně odhalí to hlavní téma, které budou následující části řešit. Není to o mě, je to naprosto vymyšlené. Přesto to má pro mě docela význam, jako celý tenhle příběh. Takže možná vás to překvapí, možná taky ne. :)) Takže tak. Komentujte, i kritizujte :) A pusťte si k tomu písničku. Myslím, že pěkně dotvoří atmosféru příběhu:)

Od toho setkání na pláži jsme byly s Alicí (tak se jmenovala) pořád spolu. Na pláži jsme si četly hloupé časopisy, vyměňovaly si je a smály se jim, povídaly jsme si úplně o všem, potápěly se, sledovaly pestrobarevné rybky, plavaly daleko na moře. Snažily jsme se vyfotit fotku, na které by vypadalo, že držíme slunce. Večer jsme se dívaly na romantické filmy a na konci zpravidla plakaly. Chodily jsme na dlouhé procházky po pobřeží i po okolních skalách a hledaly stromy s granátovými jablky. Ali byla najednou ten nejlepší člověk v mém životě. Byla tak impulzivní, chytrá, vtipná, krásná, měla takové to tajemství..

Uvědomila jsem si, že díky ní už nemyslím na NĚJ. Nějak to vyprchalo, nebyla jsem smutná, ani nežárlila na všechny ty holky, co s ním zůstaly ve škole. Můj svět byl teď plný sluníčka, plný štěstí, plný Ali.

Uběhly tři dny, a obě jsme měly pocit, jakoby jsme se znaly několik let. Chápala všechny moje problémy, jakoby byly její...

Čtvrtý den bylo obvzlášť horko. S Alicí jsme hned po příchodu na pláž popadly ploutve a brýle, a letěly do vln. Když jsme byly dostatečně omlácené a poškrábané od písku a kamenů, ta které nás silná voda nahnala, rozhodly jsme se plavat dál. Nejdřív pár metrů od břehu, kde jsme se potápěly na dno a lovily kamínky a malé mušličky. Jednou byla Ali pod vodou déle než obvykle, ale když se vynořila, vypadala zvlášť spokojeně. "Chviličku vydrž, hned budu tady" houkla na mě, když popadla dech a rychlými tempy plavala ke břehu. Pokrčila jsem rameny a zaměstnávala se pozorováním malého kraba, který zuřivě útočil na kus řasy, které se válela na dně vedle něho. Alice byla vmžiku zpátky, a já jsem jí chtěla na malý podvodní souboj upozornit, ale ona se tvářila k ní až nepřirozeně vážně. Podívala se na mě krásnýma očima. "Jsme nejlepší kamarádky. Napořád. Tohle máme jako důkaz." řekla a kolem krku mi zavázala šňůrku. Na chvilku jsem spatřila malou perleťovou mušličku, která na něm byla připevněná. "Napořád!" řekla jsem, zeširoka se usmála a za krkem jí zavázala její přívěsek. Pak jsme se obě rozesmály, ani jsme nevěděly proč a dlouho vedle sebe plavaly, až jsme už neviděly na dno.
Chytly jsme se za ruce a potopily se hluboko pod hladinu. Dívaly jsme se vzájemně do očí a smály jsme se.

V tu chvíli jsem si poprvé uvědomila, že k ní cítím víc než kamarádství. A už tehdy jsem přesně věděla, že ona cítí to samé.

From Crete...

17. října 2012 v 15:19 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Cukříci!
Mám pro vás pár fotek z Kréty, zatím nemám na delší článek čas. Snad se vám budou líbit :)

SMILE... :D
I am... Kangaroo!
Hrozně mě fascinují vlny!!
Tak užívejte života a mějte se krásně!!

Příběh..--2.část--

15. října 2012 v 19:59 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Cukříci!
Tady u mě na Krétě je pěkně teplíčko, večeře se vaří, venku šumí moře a já si konečně našla chvilku na napsání článku.
Mám tu hodně času i inspirace, a přímo si to tu říká o to, abych byla alespoň malilinkato tvůrčí. Takže píšu. Zatím jste mě ještě nevypískali, naopak reakce na první část příběhu byly docela pozitivní (děkuji!!), a trošku jste mi zvedli sebevědomí, takže tady máte další várku. A projistotu znovu upozorňuji, je to výplod mé fantazie, nikoliv mého života! :)

Na místo jsme doletěli až pozdě večer. Ještě chvilku trvalo dojet k našemu hotelu, takže jsem se konečně svalila do postele až kolem půlnoci. Ostatní na tom byli podobně, a tomu odpovídala aktivita druhého dne. S ostatními účastníky zájezdu jsme se sešli po pozdní snídani, a postupně se začali vypravovat na nedalekou pláž. Jako správný turista jsem se fotila u všeho a se vším a každé zrnko písku mi připadalo naprosto fascinující. Den jsem strávila střídavě na dece s knihou a ve vodě s ploutvemi a šnorchlem. V druhé polovině dne jsem knížku dočetla, a tak jsem se trochu zaměstnávala pozorováním lidí z naší skupiny. Bylo tam pár menších dětí, ale převážná většina byli puberťáci mého věku. Poflakovali se a stejně jako já neměli moc zájmu se seznámit. Pak hrstka dospělích a jeden manželský pár v důchodu. Přejížděla jsem zrakem sem tam, až jsem se zastavila u jedné dívky, asi stejně staré jako já. Byla vážně krásná, a vypadala i milá a veselá. Uvažovala jsem, že bych jí šla pozdravit a seznámit se, ale zrovna v tu chvíli se začala skupina pomalu balit, a padlo rozhodnutí, že se všichni půjdeme najíst do pár set metrů vzdálené menší restaurace. Uvědomila jsem si, že mám už docela hlad a tak jsem neprotestovala a začala si skádat věci do tašky. Po dni stráveném v převážně v leže jsem toužila
trochu si protáhnout nohy, a tak jsem jenom houkla na mamku, že dojdu tam pěšky po pláži, strčila si do uší sluchátka vyrazila.

Moře, pláž a západ slunce způsobily obvzlášť romantickou atmosféru a já se neubránila myšlenkám na NĚJ. Přemýšlela jsem, jak moc ho mám činemám ráda a znovu se mi v hlavě, a hlavně v srdci prala láska s upřímným přátelstvím. Ty dva city se prostě nemohly dohodnout který je silnější. Tak jsem je nechala, ať se hádají..

Do uší mi začala hrát mojeoblíbená písnička, a já prostě musela zpívat. Po chvilce se někdo jeně dotknul mého ramene. "Krásně zpíváš" ozval se melodický dívčí hlas. Prudce jsem se otočila. Byla to ta holka, které jsem si všimla na pláži! Z blízka byla ještě hezčí. Od dlouhých, vlnitých vlasů v oříškovébarvě se odrážely poslední sluneční paprsky a čokoládové oč lemovaly dlouhé řasy. "Díky" vyhrkla jsem, když jsem se trochu vzpomatovala. Bylo mi trapně, že jsem si jí nevšimla a nemohla tak zabránit, aby mě někdo slyšel zpívat.. Asi vycítila, jak mi je a tak se povzbudivě usmála. "Tu písničku miluju!" prohodila. Usmála jsm se taky, a podala jí jedno sluchátko "You are my sweetest downfall..." začala broukat první slova písničky. Znovu jsem jí věnovala úsměv a přidala jsem se ke zpěvu.
Byla jsem si jistá, ž začíná něco kouzelného.......


Mějte se krásně a komentujte, zajímá mě váš názor :))

S láskou
Vaše Julča

~Kréta ^^

14. října 2012 v 11:49 | Vili°
Ahojte :)
Jak už asi všichni víte, Julča včera letěla na 14 dní na Krétu. Dneska dala na Facebook 1. fotku :).
"Tady je horko, mám ty nejkratší šaty, co jsem si zabalila, a stejně je mi vedro!! glasses"

Prostě se má božsky :)). Taky bych chtěla vypadnout, venku je to už na kabát, šálu... Chci zase jít ven v mikině :D.
Mějte se fanfárově ^^
Vili