Příběh..--2.část--

15. října 2012 v 19:59 | Julča |  Julča píše...
Ahoj Cukříci!
Tady u mě na Krétě je pěkně teplíčko, večeře se vaří, venku šumí moře a já si konečně našla chvilku na napsání článku.
Mám tu hodně času i inspirace, a přímo si to tu říká o to, abych byla alespoň malilinkato tvůrčí. Takže píšu. Zatím jste mě ještě nevypískali, naopak reakce na první část příběhu byly docela pozitivní (děkuji!!), a trošku jste mi zvedli sebevědomí, takže tady máte další várku. A projistotu znovu upozorňuji, je to výplod mé fantazie, nikoliv mého života! :)

Na místo jsme doletěli až pozdě večer. Ještě chvilku trvalo dojet k našemu hotelu, takže jsem se konečně svalila do postele až kolem půlnoci. Ostatní na tom byli podobně, a tomu odpovídala aktivita druhého dne. S ostatními účastníky zájezdu jsme se sešli po pozdní snídani, a postupně se začali vypravovat na nedalekou pláž. Jako správný turista jsem se fotila u všeho a se vším a každé zrnko písku mi připadalo naprosto fascinující. Den jsem strávila střídavě na dece s knihou a ve vodě s ploutvemi a šnorchlem. V druhé polovině dne jsem knížku dočetla, a tak jsem se trochu zaměstnávala pozorováním lidí z naší skupiny. Bylo tam pár menších dětí, ale převážná většina byli puberťáci mého věku. Poflakovali se a stejně jako já neměli moc zájmu se seznámit. Pak hrstka dospělích a jeden manželský pár v důchodu. Přejížděla jsem zrakem sem tam, až jsem se zastavila u jedné dívky, asi stejně staré jako já. Byla vážně krásná, a vypadala i milá a veselá. Uvažovala jsem, že bych jí šla pozdravit a seznámit se, ale zrovna v tu chvíli se začala skupina pomalu balit, a padlo rozhodnutí, že se všichni půjdeme najíst do pár set metrů vzdálené menší restaurace. Uvědomila jsem si, že mám už docela hlad a tak jsem neprotestovala a začala si skádat věci do tašky. Po dni stráveném v převážně v leže jsem toužila
trochu si protáhnout nohy, a tak jsem jenom houkla na mamku, že dojdu tam pěšky po pláži, strčila si do uší sluchátka vyrazila.

Moře, pláž a západ slunce způsobily obvzlášť romantickou atmosféru a já se neubránila myšlenkám na NĚJ. Přemýšlela jsem, jak moc ho mám činemám ráda a znovu se mi v hlavě, a hlavně v srdci prala láska s upřímným přátelstvím. Ty dva city se prostě nemohly dohodnout který je silnější. Tak jsem je nechala, ať se hádají..

Do uší mi začala hrát mojeoblíbená písnička, a já prostě musela zpívat. Po chvilce se někdo jeně dotknul mého ramene. "Krásně zpíváš" ozval se melodický dívčí hlas. Prudce jsem se otočila. Byla to ta holka, které jsem si všimla na pláži! Z blízka byla ještě hezčí. Od dlouhých, vlnitých vlasů v oříškovébarvě se odrážely poslední sluneční paprsky a čokoládové oč lemovaly dlouhé řasy. "Díky" vyhrkla jsem, když jsem se trochu vzpomatovala. Bylo mi trapně, že jsem si jí nevšimla a nemohla tak zabránit, aby mě někdo slyšel zpívat.. Asi vycítila, jak mi je a tak se povzbudivě usmála. "Tu písničku miluju!" prohodila. Usmála jsm se taky, a podala jí jedno sluchátko "You are my sweetest downfall..." začala broukat první slova písničky. Znovu jsem jí věnovala úsměv a přidala jsem se ke zpěvu.
Byla jsem si jistá, ž začíná něco kouzelného.......


Mějte se krásně a komentujte, zajímá mě váš názor :))

S láskou
Vaše Julča
 


Komentáře

1 ╰ ℬσɴɪᴛkα´s pℓαcℯ ╮ | Web | 15. října 2012 v 22:40 | Reagovat

Máš pekný design ! :)

2 Charlott | Web | 16. října 2012 v 19:40 | Reagovat

Hezke, stejne jako minuly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama