Náhody neexistují, ať se stane cokoliv, je to nevyhnutelné.

5. listopadu 2012 v 19:29 | Julča |  Julča píše...
Nemám moc nápadů na články a outfity nestíhám fotit. Zaujalo mě ale téma týdne, tedy "Náhoda je blbec".

Víte, to je moc pěkná fráze. Ale já mám lepší. "Náhody neexistují, ať se stane cokoliv, je to nevyhnutelné." Je to citát z dálnice 60, sci-fi, komedie, akčního i romantického filmu zároveň. Pokud tento více než povedený snímek někdo z vás ještě neviděl, co nejdříve to napravte! Protože tenhle fiml mě naučil, že se někdy nečekaně stanou věci, u kterých bychom radši, aby se nestaly, ale nejsou to náhody. Bylo to zkrátka nevyhnutelné. A mělo to smysl, a možná větší, než zatím tušíte.

Méně fantazijní typy se teď možná šťourají v nose a soustředěně meditují o tom, jak může mít něco větší smysl, než my si v danou chvíli myslíme, "páč" my si přece myslíme vždycky všechno dobře a vůbec, hm hm, to nechápu.

Takže příklad :) : Doma si zapomenete vzít do školy žákovskou knížku. Zjistíte to ale už na autobusové zastávce, a tak běžíte zpět domů. Popadnete žákovskou a běžíte zas k autobusu. Při běhu ale zakopnete a rozplácnete se v kaluži. A navíc jde kolem parta sexy kluků, a začnou se vám strašně smát! Za polobreku a lamentací typu "Debilní škola, debilní žákovská, debilní kluci, debilní kaluž, debilní všechno..!" se došouráte zpět na zastávku. Máte špatnou náladu, a špinavé oblečení.
Ale už nevíte, že kdyby tam ta kaluž nebyla, vy byste nezakopli, a prošli byste ulicí o pár vteřin dřív, přesně ve chvíli, kdy tam jel kamion se špatnými brzdami...

A možná se vám to zdá přehnané, ale náhody neexistují, a pokud přece existují, rozhodně to nejsou blbové. Ani byste nevěřili, kolikrát vám zachránily novou značkouvou kabelku, uchránily vás před zlomeným srdcem, nebo vám naprosto změnily život....

Vaše Julča
 


Komentáře

1 Ter. | Web | 9. listopadu 2012 v 17:00 | Reagovat

Koukla jsem se na ten film Dálnice 60, skvělej:)

2 diylenka | Web | 10. listopadu 2012 v 10:09 | Reagovat

ten nadpís je taký pravdivy :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama