Vtip s taxíkem :D

6. března 2013 v 6:06 | ·Vili· |  Vili píše...
Ahooj, právě jsme na lyžáku, a tenhle článek je přepřipravený :). Když jsem se doma hrabala v papírech, našla jsem tenhle vtip... :D Docela mě to rozesmálo :D


Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsem do taxislužby a objednali taxíka. Přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi. Když jsme vycházeli, kočka, kterou jsme předtím vyhnali na dvorek, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme, aby zůstala uvnitř, protože se vždycky snaží sežrat andulku. Manželka, která zatím čekala v taxíku, nechtěla aby taxikář věděl, že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři, že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.

Po pár minutách jsem usedl do taxíku vedle manželky. "Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho." řekl jsem když jsme se rozjížděli. "Ale ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky, aby mě nepoškrábala. Ale povedlo se! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám, že se zase nevysere do zeleninového záhonu!"


Ticho v taxíku bylo ohlušující...


 


Komentáře

1 Chloé | Web | 6. března 2013 v 14:18 | Reagovat

:DD Že fááájn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama