Duben 2013

přátelství - víc než láska?

29. dubna 2013 v 19:49 | Julča |  Julča píše...
Před pár dny jsme na téma přátelství - víc než láska? měli napsat krátkou úvahu a Jana mě poprosila, abych ji sem přidala. Tak Jani, tady je :)

Tato často kladená otázka má dle mého názoru jednoznačnou odpověď, přesto bych se přikláněla k názoru, že přátelství je opravdu více než láska. Jak o lásce, tak o přátelství se říká, že vydží na věky. U přátelství souhlasím, zatímco u lásky je to pouhá fáma. Dokazuje to už fakt, že pouto mezi mnou a mojí nejlepší kamarádkou přežilo naprosto neporušené už téměř všechny vztahy rodinných, přátel i známých (a tím nemyslím své vrstevníky, myslím dospělé lidi, kteří by měli mít mnohem větší schopnost řešit problémy, respektovat se atd...). A právě když máte zlomené srdce z lásky o které jste si mysleli, že vydří na vždy, vaši přátele jsou to, co vám pomůže.
Large

Walk off the Earth

27. dubna 2013 v 12:29 | JulčA |  Julča píše...
Na youtubu mám hned několik oblíbenců, a dnes bych vám ráda představila skupinu Walk off the Earth která mě zaujala hlavně cover verzemi na nejrůznější populární songy. Nevím, co bych vám sem o nich psala, prostě skupina talentovaných youtuberů, které vám zlepší den


Mějte krásný víkend a napište, jaké youtubery sledujete Vy :*
Julča

Are you ready for spring?

26. dubna 2013 v 15:49 | ·Vili· & JulčA |  Jaro
Po dlouhé zimě se nám jaro snaží vynahradit, co zameškalo, takže si teď konečně můžu užít spoustu šatů, sukní a kreťasů, na které jse se celou zimu tak těšila <3
Od Violky tu máte jarní inspiraci na outfit:
·I'm waiting for springtime·

Ode mě instagramovou fotku mého domu :)
Large

Mějte se jarně :*
Julča

Have you seen Pepe?

25. dubna 2013 v 6:00 | Julča |  Nové kolekce
Oblíbená modelka Cara Delevingne je (mimo jiné) novou tváří denimové značky Pepe Jeans. Klip ke kampani nesoucí název "have you seen Pepe?" ve kterém Cara s dvěma kamarády hledá záhadného Pepeho má prostě úžasnou atmosféru, která zlepší náladu, tak jsem se o něj musela podělit :)

File_large
Vaše Julča

Jaro :)) ♥

23. dubna 2013 v 7:07 | Vili |  Vili píše...
Ahojte :)
Nemám čas sem napsat něco dlouhýho, takže vám sem rovnou dám fotky :D.
Nevím, co bych k tomu napsala... :D
To jsem vyfotila, když jsem viděla první sněženku, bylo ještě trochu sněhu :D


30 days shreed - omg, done!

22. dubna 2013 v 6:00 | Julča |  Julča píše...
Konečněěě! Dnes ráno jsem vstala v 6:42, ještě nějakou dobu si poležela ve vyhřáté postýlce a až potom se odebrala do koupelny. Zvážila se a výsledné číslo mě dobře naladilo.
Žádné vstávání před šestou hodinou raní. Proč? Včera jsem dokončila 30 day shred a jsem na sebe náležitě hrdá :D
Výsledek? Celkově se mi zpevnilo tělo, menší zlepšení cítím i v plavání a už zmiňované číslo na váze mi dělá o 1,5 kilo menší starosti :D Byly sice chvíle, kdy jsem mezi cviky vrčela nadávky na svůj monitor, ale jsem ráda, že jsem se pro 30 day shred rozhodla a že jsem ho dokončila.
Speciální poděkování patří samozřejmě Jillian, pak také mému ctěnému mozku, že se rozhodl mě dokopat ke cvičení i ve dnech, kdy se mi příliš nechtělo a nakonec mému tělu, které mám teď radši než kdy dřív :)

Tumblr_mhv9amjtbg1s56xuuo1_500_large
A co bude dál? Jill má další program, tentokrát na 6 týdnů, a to bude můj další cíl, protože jsem přišla na to, že když cvičím, držím si váhu i když, s prominutím, žeru (téměř) vždycky a (téměř) všechno a to se mi samozřejmě moc líbí :3
Ale právě teď si dám rajský týden volno!! No, úplně volno ne, tréninky jsou pořád na pořadu dne, ale od cvičení na víc a vstávání v 6 teď budu mít 7 dní pokoj :D
Tumblr_mg0a3fv34q1rmcjt9o1_500_large
Přesto že se budete chvílemi cítit jako blondýnka na animaci nad touto větou, nebudete litovat. 30 day shred vám můžu doporučit :)

Julča

my music*

21. dubna 2013 v 12:49 | Julča |  Julča píše...
Mám pro vás čtyři písničky které si prostě musíte poslechnout!

1) Iggy Azalea - Work
Nástupkyně Nicki Minaj? Na odvážný klip blondýnky, která má tělo které prostě nemůžete nezávidět, se musíte podívat, ať už máte či nemáte v lásce Nicki. Iggy její styl totiž pojala naprosto novým, svěžím stylem.

O čem mluvím, když mluvím o plavání

19. dubna 2013 v 6:00 | Julča |  Julča píše...
Když mluvím o plavání, mluvím o něčem, co dává mému životu radost, nálpň, směr, smysl. Něco co budu dělat navždycky, ať se stane cokoliv.
Mluvím o pocitu, když jsem na tréninku, dělám obrátku. Za dnešek už padesátou, možná stou, nepočítám to. Moje nohy křičí protest-song "Křeč" a já prudce vyfukuju bubliny vzduchu a už mám dost. A pak se někde zpoza mraků venku uráčí vykouknout slunce, a pošle mi pár paprsků skrz prosklenou stěnu bazénu. Zapřu se a zrychlím, abych nabrala pár vteřin náskok, potom se obrátím na záda, vyfukuju nosem a zanořím se pod hladinu. Všechno se zpomalí, myslim to vážně, jako ve filmu. Koukám, jak hladinu proráží zlato ze sluníčka, a já do tý krásy nade mnou posílám další várku bublin, ty do sebe vrážejí, každá chce být nahoře první. Sluníčko jim nachvilku půjčí trošku svýho zlata, a pak už se tříští o hladinu...
Rychle se přetočím a jedu dál, plavec za mnou už mě dohání. To je totiž to, co tak nějak musíte vždycky udělat. Jet dál. Plavat dál.

Jo, tak to je asi tak ono, no. Odpověď na otázku, proč vlastně plavu. Abyste dobře pochopili - ne proto, abych viděla pár žlutejch bublin. Proto, abych měla na moment pocit, že je všechno krásný, zlatý a dokonalý, že můžu plavat dál.
Protože tenhle malej moment, ten pocit, ten vám zůstane. A i když jsem teprve na začátku, vim, že zůstane na celej život.

0e79700c7d3b11e2a52022000a1f9e5e_7-590x590_large
A co vy? Co je vám dává "TEN" pocit?

Julča

Proč...?!

17. dubna 2013 v 6:00 | Julča |  Jaro
Dnes jenom takový kraťoučký článek na odreagování :)
Začalo jaro, a tím myslím pořádné jaro. Konečně sluníčko, zmrzlina a sluneční brýle... Krása!
Lidé začínají vytahovat všechny ty letní outfity... Ale někdy se zdá, jako by jim ta změna teploty lezla na mozek. Co mě osobně nejvíc překvapuje a ani ne tak irituje jako spíš rozesmívá? :D

Milí obyvatelé planety Země, PROČ:
~ nosíte sluneční brýle v metru (???!)

~ si oblékáte kombinaci kraťasy + zimní bunda

~ se mě při teplotě vzduch 20 C° ptáte, jestli mi v té sukni není zima

~ si stěžujete že je horko potom, co jste mě celou zimu otravovali s tím, že je zima!!!!!

Reaction GIF: facepalm, Ariel, The Little Mermaid
A co se zdá nejvtipnější z jarních lidských blbostí vám? :D :D

Julča

black, white and stripes on my mind

14. dubna 2013 v 19:39 | JulčA |  Outfity
Konečně se mi podařilo něco vyfotit a udělat vám alespoň trochu smysluplný článek :)
Outfit jsem měla v pátek v divadle, kam jsme šli se školou (hra se jmenovala "Ještě jednou, profesore", pokud se nepletu a nebyla špatná, jen pár celkem trapných "vtipů" si mohli odpustit...:D)
Kombinace pouzdrové sukně a vyšších bot pro mě, příznivce rychlé chůze, byla trochu náročná, ale zvládla jsem to a protože tyhle krásky a nově i peplum sukýnka patří k mým oblíbencům jsem si to taky užila :D
Wedge - Pimkie Sukně - Tally Weijl Psaníčko - ELLE Tričko - Timeout Náušnice - Tally Weijl